Depth:0

MANİFESTO

  • Çünkü doğallık içten gelir!

    Güneş, yaşam ve enerji kaynağıdır. Yaşama sevinci verir, gölgesinde dinlenilir, içimizi ısıtır. Güneşin doğuşu da batışı da insanları birleştirir, kalpleri ısıtır ve biz her güne, bu parlak ışığın verdiği yaşam enerjisiyle başlıyoruz. Her günü, bir sonraki güne yeniden onunla uyanacak olmanın güveniyle uğurluyoruz. Kısacası... Biz güneşin aşığıyız!

  • Hayat hızlı, hayat dinamik, hayat güzel... Biz de bu dinamik akış içinde kendimizi her gün yeniden tazeliyoruz. Hikayeler farklı olsa da, aynı dünyayı paylaşıyor olduğumuz gerçeğinin keyfini çıkarıyoruz. Farklı renklerin ahenk ve coşkusunu, doğallığın muhteşem tadında yudumluyoruz. Şehrin kalabalığı arasında canlı renkler giymiş insanları, kaldırım taşlarının arasından kendine yol bulup çıkmış yeşil çimeni hemen fark ediyoruz. Boş bir bankta oturup saatlerce denizi izlemekten, yağmur damlalarının yüzümüze düşmesinden, ağacın tepesinde dolaşan bir sincap görmekten mutlu oluyoruz...

  • Doğanın ve doğallığın da aşığıyız! Belki toprağın, çimenlerin üzerinde çıplak ayakla gezemiyoruz, belki bir ağacın dalından taptaze meyveyi kopartıp yiyemiyoruz ama gözlerimizi kapattığımızda toprağın da, dalından yeni kopartılmış meyvenin de kokusunu içimize çekebilecek kadar doğaya ve doğallığa özlem duyuyoruz.

  • Meyve suyumuza su katmıyoruz. Doğanın bizlere hediyesi olan saflığı özenle koruyoruz. Yaşam sevincimizin dinamosu olan ruhumuzu ve ruhumuzu koruyan bedenimizi sevdiğimiz gibi... Dalından yeni koparılmış taptaze meyveleri, hayatın kaynağı güneşin saf enerjisiyle şişelere sığdırdık. Sizin için... Bizim için... Dünya üstündeki milyonlarca insanın, her yudumda tekrar doğanın saflığına kavuşabilmesi için. Dalından koparılmış her tazelik, bütün saflığıyla içimizde saklı...

    Biz ZUMOSOL’üz... Çünkü doğallık içten gelir!

NFC NEDİR?

NFC, “Not From Concentrate” yani konsantreden değil demektir. Konsantreden yapılmayan meyve sularında, şişenin içerisinde meyvenin kendi suyunun haricinde, şeker, tatlandırıcı, ilave su, meyve konsantresi veya herhangi bir yapay madde bulunmaz.

Meyveler dalından tek tek toplanır, tazeliklerini kaybetmemeleri için hızla fabrikaya gönderilir. Yıkama ve kalite kontrol işleminden sonra, son kez yıkanır ve sıkılır. Pastörize edildikten sonra, hiçbir katkı maddesi konulmadan şişelenir ve en doğal haliyle tüketiciye sunulur.